acapella vocal group

Blog

6Okt2016

Krst CD we sing... For You

Bratislava, u Zlatého Bažanta.
6.10.2016 bol pre FOR YOU dlho očakávaným dňom. V tento deň sme pokrstili naše prvé CD. Celý proces príprav a nahrávania nás stál nemalé úsilie, čas a energiu, ale s o to väčšou radosťou môžeme povedať, že sa nám splnil akýsi hudobný sen. Boli sme nesmierne poctení, že pozvanie stať sa krstnou mamou albumu, prijala naša kamarátka a vynikajúca slovenská speváčka Mária Čírová. Náš spoločný koncert zožal veľký úspech, čo sa odrazilo aj do posledného miesta obsadeným hľadiskom - ďakujeme touto cestou všetkým, ktorí nám akokoľvek pomohli pri realizácii tohto projektu.


1Jún2016

Koncert - naživo v Slovenskom rozhlase

Koncert pri príležitosti Medzinárodného dňa detí. Na Rádiu Devín sme si zaspievali naživo spolu s Detským a dievčenským speváckym zborom SRo.


26May2016

Live on TV

TV Markíza - Teleráno.


13Jan2016

Concert in Bratislava

Coming to DK Ružinov was just the right thing to do on Wednesday afternoon, namely because of our concert organised by the district of Bratislava - Ružinov. We were performing for some 300 seniors and the audience’s response, as well as overall feedback were both fantastic. Thank you. Even a short report on the concert was done by TV Ružinov.


6Jan2016

Concert in Bratislava

We asked the Megafon acapella band from Brno to join us at this concert at The Green Tree Pub (Pub u zeleného stromu).


1Jan2016

Concerts in Piešťany

We started off the new year at work – with two concerts at a beautiful five-star hotel called the Thermia Palace.