acapella vocal group

O nás

For You zastupuje hudobný žáner s názvom acapella, ktorý sa stále teší popularite! Päť unikátnych hlasov spieva najznámejšie svetové hity bez použitia hudobných nástrojov.

Na svoj Youtube kanál umiestňujú skvelé videoklipy, koncertujú nielen na Slovensku, ale aj v Čechách, Maďarsku, Rakúsku a Nemecku, kde svojím špičkovým živým vystúpením upútajú pozornosť publika a získavajú si tak stále nových fanúšikov.

For You acapella je zárukou hudobnej kvality, strhujúcich vystúpení a skvelej zábavy. Ak hľadáte kapelu na svoje podujatie, For You ponúka všetko, čo sa od kapely svetovej úrovne očakáva.Katalin Lantos Borbély

Od malička sa venujem hudbe a vždy som túžila spievať na veľkých pódiách, spievať pre ľudí a potešiť ich krásnymi melódiami.

Na Cirkevnom konzervatóriu som študovala operný spev a operetu.

Teraz sa venujem popovej hudbe, študujem u hudobného pedagóga Katky Kuruczovej.

V súkromí som matka, manželka... Najradšej chodíme na túry, radi objavujeme hrady, zrúcaniny na Slovensku ale aj v zahraničí. Najradšej máme leto, lebo máme radi teplo a všetko čo sa v lete dá robiť - plávať, kúpať, dovolenkovať, máme radi stanovačku, opekanie slaniny a spanie pod holým nebom, skúmanie hviezd a spať dokedy len chceme. :)

Nika Barláková

Som hrdá goralka spod Tatier :-)

Aktuálne som študentkou na Cirkevnom konzervatóriu. Mám za sebou štyri roky herectva a po ukončení maturitného ročníka som presedlala na odbor populárnej hudby. Odmalička ma rodičia viedli k rozvoju hudobného vnímania a tým som si vytvorila postupne velmi silný vzťah k hudbe a teraz sa stáva mojou profesiou vďaka For You.


Lucius Szikora

Som najmladší člen skupiny For You a spievam tenor.

Mám vyštudovaný odbor dizajn médii, no aj napriek tomu sú pre mňa hudba a spev stále na prvom mieste.

Milujem cestovať a chodiť na koncerty mojich obľúbených umelcov. Okrem iného som aj vášnivý zberateľ vinylových platní.

Milan Masiarik

Acapella - tento nádherný žáner som objavil ešte počas štúdia na konzervatóriu, no a aj keď som neskôr na VŠMU vyštudoval dirigovanie - acapella je pre mňa láskou na celý život.

Okrem koncertov a vystupovania ma baví aranžovanie, nahrávanie a mixovanie v štúdiu.

V skupine For You robím beatbox, no občas si zaspievam tenor, alebo trúbku.

Okrem hudby ľúbim svoju rodinu, dobré jedlo, túry a šport.

Andrej Mann

V skupine For You spievam bas.

Spieval som v zboroch Tempus a Technik a som bývalý člen externého zboru SND v Bratislave.

Zo všetkého najradšej spím. A občas fotografujem. A tancujem s manželkou swing.