acapella vocal group

O nás

For You zastupuje hudobný žáner s názvom acapella, ktorý sa stále teší popularite! Päť unikátnych hlasov spieva najznámejšie svetové hity bez použitia hudobných nástrojov.

Na svoj Youtube kanál umiestňujú skvelé videoklipy, koncertujú nielen na Slovensku, ale aj v Čechách, Maďarsku, Rakúsku a Nemecku, kde svojím špičkovým živým vystúpením upútajú pozornosť publika a získavajú si tak stále nových fanúšikov.

For You acapella je zárukou hudobnej kvality, strhujúcich vystúpení a skvelej zábavy. Ak hľadáte kapelu na svoje podujatie, For You ponúka všetko, čo sa od kapely svetovej úrovne očakáva.Katalin Lantos Borbély

Od malička sa venujem hudbe a vždy som túžila spievať na veľkých pódiách, spievať pre ľudí a potešiť ich krásnymi melódiami.

Na Cirkevnom konzervatóriu som študovala operný spev a operetu.

Teraz sa venujem popovej hudbe, študujem u hudobného pedagóga Katky Kuruczovej.

V súkromí som matka, manželka... Najradšej chodíme na túry, radi objavujeme hrady, zrúcaniny na Slovensku ale aj v zahraničí. Najradšej máme leto, lebo máme radi teplo a všetko čo sa v lete dá robiť - plávať, kúpať, dovolenkovať, máme radi stanovačku, opekanie slaniny a spanie pod holým nebom, skúmanie hviezd a spať dokedy len chceme. :)

Pavlína Vachová

Pochádzam z môjho milovaného Záhoria.

Moja alma mater je Vysoká škola múzických umení kde som na Katedre herectva úspešne ukončila svoje štúdium. Taktiež som absolventkou Konzervatória v Bratislave v odbore Hudobno-dramatické umenie.

Od momentu kedy som otvorila ústa spievam a aj preto sa For You stalo súčasťou môjho života. Spievam alt. Samozrejme, divadelné dosky sú mojou vášňou tiež a všetko čo dokážem prostedníctvom javiska odovzdať ďalej je krásne, aj preto má pre mňa spev a divadlo osobný význam.

Mám rada blues, soul a latino. Milujem more, čerstvý vzduch a záchvaty smiechu. Som temperamentná, oceňujem spontánnosť no a zbožňujem všetko čo sa ligoce :-)


Lucius Szikora

Som najmladší člen skupiny For You a spievam tenor.

Mám vyštudovaný odbor dizajn médii, no aj napriek tomu sú pre mňa hudba a spev stále na prvom mieste.

Milujem cestovať a chodiť na koncerty mojich obľúbených umelcov. Okrem iného som aj vášnivý zberateľ vinylových platní.

Milan Masiarik

Acapella - tento nádherný žáner som objavil ešte počas štúdia na konzervatóriu, no a aj keď som neskôr na VŠMU vyštudoval dirigovanie - acapella je pre mňa láskou na celý život.

Okrem koncertov a vystupovania ma baví aranžovanie, nahrávanie a mixovanie v štúdiu.

V skupine For You robím beatbox, no občas si zaspievam tenor, alebo trúbku.

Okrem hudby ľúbim svoju rodinu, dobré jedlo, túry a šport.

Andrej Mann

V skupine For You spievam bas.

Spieval som v zboroch Tempus a Technik a som bývalý člen externého zboru SND v Bratislave.

Zo všetkého najradšej spím. A občas fotografujem. A tancujem s manželkou swing.